Přidej se k nám

na Facebooku

 

Novinky e-mailem

 

KONTAKTY

SOMMELIER PODSKALÁK
Nad Točnou 7
Ústí nad Labem 400 11
tel: +420 603 475 038
napište nám
Rezervace na degustace: degustace@vinopodskalak.cz

ANKETA

Kterým vínům dáváte přednost?

Domácím Domácím 44% Zahraničním Zahraničním 18% Rozhoduje cena Rozhoduje cena 19% Dám na radu sommeliéra Dám na radu sommeliéra 19%

VINÁRNA

S potěšením Vám můžeme oznámit, že byl oficiálně zahájen provoz naší vinotéky a vinárny „PODSKALÁK“ v Ústí nad Labem, na Lidickém náměstí.

V útulném prostředí interiéru naší vinárny můžete posedět u sklenice výborného vína. V nabídce máme sudová vína z Čech, Moravy i dalších částí světa, přičemž základem jsou vynikající sudová vína z Velkých Žernosek. Pro nákup vína domů Vám nabídneme pet lahve různých objemů.

V sortimentu nabídky vinotéky jsou pochopitelně i lahvová vína a sekty renomovaných vinařství, které si můžete zakoupit sebou nebo vypít ve vinárně s dokonalým servisem.

Nabídku uceluje  sortiment ušlechtilých destilátů: pravých rumů, whisky, brandy a pálenek. Dále pak medovina a míchané nápoje.

Doplňkovou nabídkou vinárny je výběr z několika druhů kávy, čajů, nealkoholických nápojů, lahvových piv a pochutin k vínu jako jsou sýr, uzeniny, olivy, oříšky a podobně.

Aktuální nabídky a akce budou avizovány na našem webu.

K návštěvě Vás zve

Petr Klapálek, certifikovaný sommeliér, člen asociace sommeliérů ČR

OTEVÍRACÍ DOBA AKCE NABÍDKA SLUŽEB SORTIMENT POZVÁNKY NA AKCE