KONTAKTY

SOMMELIER PODSKALÁK
Nad Točnou 7
Ústí nad Labem 400 11
tel: +420 603 475 038
napište nám
Rezervace na degustace: degustace@vinopodskalak.cz

ANKETA

Kterým vínům dáváte přednost?

Domácím Domácím 44% Zahraničním Zahraničním 18% Rozhoduje cena Rozhoduje cena 19% Dám na radu sommeliéra Dám na radu sommeliéra 20%

DEGUSTACE » Degustace soukromé
Soukromé degustace

 

Zájemcům o víno nabízíme uspořádání odborných degustací vín pod vedením sommeliéra. Nabídka je vhodná zejména pro uzavřené skupiny, firmy a pořadatele různých kulturních akcí, jako jsou rauty,párty, oslavy nebo třeba taneční. Na velikosti akce nezáleží.

 

Řízené degustace: s odborným vedením a průvodním slovem sommeliéra. Seznámení s odrůdami, výrobou a základy servisu vín. Přednášku přizpůsobíme stupni odborných znalostí účastníků degustace. Je možné udělat ochutnávku konkrétního vinařství nebo srovnávací degustace z několika odrůd. Pro náročné je možné uspořádat ochutnávku sektů s předvedením sabráže – sekání sektu šavlí.

Neřízené degustace: formou rautového servisu s odborným průvodním slovem sommeliéra a doporučením vín. Vhodné pro různé oslavy, párty, svatby, firemní večírky, školení, taneční a podobně. Jsme schopni zařídit tyto degustace na klíč, včetně skla, neutralizačních soust a nápojů a to vše ve Vašich prostorách, nebo zajistíme prostory odpovídající Vašim požadavkům.

Objednávky a další informace na info@vinopodskalak.cz.