Přidej se k nám

na Facebooku

 

Novinky e-mailem

 

KONTAKTY

SOMMELIER PODSKALÁK
Nad Točnou 7
Ústí nad Labem 400 11
tel: +420 603 475 038
napište nám
Rezervace na degustace: degustace@vinopodskalak.cz

ANKETA

Kterým vínům dáváte přednost?

Domácím Domácím 44% Zahraničním Zahraničním 18% Rozhoduje cena Rozhoduje cena 19% Dám na radu sommeliéra Dám na radu sommeliéra 19%

AKCE - vinárna

 

28.3.2013 - do vyprodání vína

Dnes jsme ve vinotéce PODSKALÁK začali prodávat velikonoční speciál alias "Velikonoční cuvée". Je to směska postavená na Pálavě a Mülleru. Obě vína pocházejí skutečně z Pálavských vrchů a ne z "EU" :). Ve vůni dominuje typická Pálava jak má být, tedy svojí tramínovou vůní a müllerka doplňuje příjemné muškátové aroma. Nic pro suchomilce, protože závěr je sladký i když ho krotí řízná kyselinka typická pro Pálavské vrchy. Této nádhery je pouze 50 litrů, takže pokud se chcete zásobit na svátky musíte se dostavit do vinotéky zítra během dne! Pozor i na toto víno se vztahuje naše akce :-)

27.3.2013 v platnosti do 31.5.2013

Vážení přátelé, máme pro Vás první akci z Vinárny PODSKALÁK.
Ve vinotéce prodáváme naše sudové víno i „přes ulici“, do PET lahví. Při tomto nákupu obdržíte od obsluhy soutěžní kartičku, na kterou Vám za každý nákup 1,5 l vína otiskneme razítko s logem vinárny. Za deset nákupů pak dostanete zdarma bonus v podobě 1,5 l stáčeného vína dle vlastního výběru!
Navíc bude tato vyplněná kartička, označená jménem a kontaktním spojením, zahrnuta do závěrečného slosování o hodnotnou cenu. Tato akce potrvá do 31. 5. 2013, kdy proběhne vylosování jednoho výherce. Pamatujte, že čím více soutěžních kartiček budete mít v osudí, tím více máte šancí vyhrát, takže si přijďte vybrat své víno :) .

26.3.2013 - skončeno

V pátek 29.3. zvu kamarády do vinotéky na posezení a oslavu oficiálního zahájení provozu vinotéky a vinárny Podskalák. Rád bych tímto zahájil pravidelné páteční večery s posezením u dobrého vínka se staronovým nápadem "Chlubení". Každý kdo má rád víno, občas narazí na něco s čím má potřebu se pochlubit stejně postiženým jedincům a u nás k tomu bude prostor. Takže se na Vás těším kamarádi :)