Přidej se k nám

na Facebooku

 

Novinky e-mailem

 

KONTAKTY

SOMMELIER PODSKALÁK
Nad Točnou 7
Ústí nad Labem 400 11
tel: +420 603 475 038
napište nám
Rezervace na degustace: degustace@vinopodskalak.cz

ANKETA

Kterým vínům dáváte přednost?

Domácím Domácím 44% Zahraničním Zahraničním 18% Rozhoduje cena Rozhoduje cena 19% Dám na radu sommeliéra Dám na radu sommeliéra 19%

Sortiment vinárny

Vína

Nabízíme především rozlévaná vína, které Vám podáme v příjemném prostředí naší vinárny, jejichž aktuální nabídku najdete zde.

Součástí naší nabídky jsou pochopitelně i lahvová vína zejména z České a Moravské provenience. V nabídce máme hlavně menší vinařství jejichž vína nejsou běžně k dostání v obchodních řetězcích.

V sezóně sklizně hroznů podáváme  burčáky, bílé i červené.

Dále nabízíme vína z Rakouského vinařství HUMER, které odebíráme napřímo z vinařství, tudíž máme velmi příznivé ceny. V nabídce vinárny jsou i tři vína tohoto vinařství které rozléváve do džbánků.

V nabídce jsou pochopitelně i sekty, perlivá vína, medoviny, saké a likérová vína.

Součástí nabídky jsou i dárková balení jako jsou tašky, papírové či dřevěné krabičky.

Destiláty

Nabídku vinárny ucelují vybrané ušlechtilé destiláty, jako jsou pravé karibské rumy, brandy, whisky a pálenky.

Pivo

Pro návštěvníky kteří budou mít chuť na něco jiného máme i lahvové pivo - Plzeň, Staropramen, Birel a přes léto i Radlery.

Káva

Kávu podáváme vždy čerstvě mletou ze směsí vybraných zrn Arabica. Pro některé typy kávových nápojů používáme rozpustnou kávu Nescafé včetně bezkofeinové úpravy.

Nápoje z kávy:

Ristretto, Espresso, Capuccino, Laté Macchiato, Český "Lógr", Instantní káva, Vídeňská káva, Alžírská káva,  Frapé, Ledová káva. Do káv s příchutí používáme speciální sirupy Monin (Oříšek, karamel, Irish, vanilka).

Čaje

Mnoho lidí si rádo pochutná na čaji. Pro tyto zákazníky máme připraveny kvalitní čaje: Černé, černé s příchutí, zelené, Roibois, ovocné i bylinné. Samozřejmostí je dokonalý servis v čajovém servisu.

Novinkou v nabídce jsou pečené čaje, horké i ledové. Pro fajnšmekry máme i Chai Laté.

Nealkoholické nápoje

Sortiment nápojů doplňují nealkoholické nápoje: Pitná voda perlivá a neperlivá, minerální voda (Mattoni), přírodní džusy (Granini) colové nápoje a pochopitelně nealkoholické pivo. Nechybí ani energetické nápoje.

V letní sezóně nabízíme domácí limonády a vinné střiky.

Pochutiny k vínu

Pro dokonalou pohodu při konzumaci vína pro Vás máme připraveny pochoutky, jako jsou sýry (gouda,uzený eidam,hermelín) klobáska, olivy černé i zelené, pražené mandle, arašídy, slané pečivo nebo brambůrky.

V případě chuti na něco většího si můžete vybrat některou z nabídky vynikajících Pizz, pečených v kamenné peci v restauraci Savana. Čerstvá Pizza Vám bude dodána do cca 20minut.

Novinkou v nabídce jsou skvělé domácí burgery dovážené  z Gril Pubu.

Nápojové speciality

V návaznosti na roční období nabízíme speciální nápoje, jako jsou svařené víno nebo teplá medovina v zimě.

V letním období nabízíme výbornou Sangrii, připravovanou podle španělské receptury, velmi oblíbený Aperol Spritz, Amaro Spritz a další míchané nápoje.