Přidej se k nám

na Facebooku

 

Novinky e-mailem

 

KONTAKTY

SOMMELIER PODSKALÁK
Nad Točnou 7
Ústí nad Labem 400 11
tel: +420 603 475 038
napište nám
Rezervace na degustace: degustace@vinopodskalak.cz

ANKETA

Kterým vínům dáváte přednost?

Domácím Domácím 44% Zahraničním Zahraničním 18% Rozhoduje cena Rozhoduje cena 19% Dám na radu sommeliéra Dám na radu sommeliéra 19%

Nabídka služeb

Kromě standardní nabídky služeb a sortimentu zboží vinárny, nabízíme i další možnosti využití tohoto prostoru.

Oslavy

Nabízíme možnost využití prostoru pro oslavu narozenin, trachtací, promocí, či jiných životních výročí a jubileí. V této souvislosti jsme schopni zajistit, mimo standardní nabídku, teplé i studené občerstvení (ne kompletní jídelní menu), cukrářské výrobky, výčep piva a také služby fotografa.

Sezení lze připravit pro cca 20 (max. 25) osob. Vhodné jsou zejména víkendové dny, kdy bývá vinárna využívána především pro tyto akce.

Vzhledem k přísně nekuřáckému prostředí je tento prostor velmi vhodný i pro oslavu dětských narozenin. Vaši malí rebelové velmi ocení možnost oslavy v „restauraci“ před oslavou v rodinném prostředí. Pro tyto případy nabídneme, kromě již výše zmíněné nabídky, nealkoholické sekty nebo míchané nealkoholické nápoje.

Degustace

Pro uzavřené skupiny nebo firmy nabízíme uspořádání degustací určitých vín nebo vinařství pod vedením certifikovaného sommeliéra. Tuto degustaci můžeme doplnit o občerstvení v podobě studeného bufetu. Služba je vhodná pro malé podnikové oslavy nebo prezentaci služeb či výrobků. Tuto kompletní službu můžeme provést i ve Vašich prostorách.

Více informací na e-mailu Info@vinopodskalak.cz nebo tel. 603 475 038